تالار تشریفاتی رسپینا

نام مجموعه: تالار تشریفاتی رسپینا

آدرس: تهران،  خیابان جلال آل احمد، بین پل آزمایش و گیشا، خیابان شهرآرا، بلوار غربی، پلاک ۵۵، تالار تشریفاتی رسپینا
ظرفیت: ۳۰۰ نفر

توضیحات: این تالار در ۶ طبقه  طراحی و ساخته شده است.
طبقه همکف لابی، سالن عقد و دفتر مدیریت
طبقه اول سالن پذیرایی آقایان و طبقه دوم سالن سلف سرویس مخصوص آقایان
طبقه سوم سالن سلف سرویس بانوان و طبقه چهارم سالن مخصوص بانوان
هر یک سالن های تالارتشریفاتی رسپینا دکوراسیون و رنگ بندی منحصربفرد دارد.

 

مجموعه تشریفاتی رسپینا: سال ۹۲ سالی است که افتتاح یکی از زیباترین تالارهای پذیرایی ایران را در خود ثبت نموده است. تالاری با رعایت کلیه استاندارهای روز دنیا و بکار گیری تمهیداتی برای رفاه بیشتر مشتریان. کمتر کسی است که در تهران که قصد برگزاری مراسم داشته باشد و نام تالار عروسی رسپینا را نشنیده باشد. تالاری به سبک نوین، تشریفاتی و با شکوه. وقتی به ورودی این مجموعه میرسیم با عمارتی مواجه میشویم که چشم نواز و مجلل است. اتاق عقد بزرگ و خاص تالار پذیرایی رسپینا در طبقه همکف قرار دارد. سالن پذیرایی آقایان در طبقه اول و سلف سرویس آقایان در طبقه دوم این مجموعه واقع شده است. سالن پذیرایی بانوان نیز به همین شکل طراحی شده است ( طبقه سوم سالن پذیرایی و طبقه چهارم سلف سرویس بانوان)
پذیرایی در این مجموعه فقط به صورت سلف سرویس است و سایر سبکهای پذیرایی در این فضا انجام نمی شود.
سورپرایز تالار پذیرایی رسپینا فضای سبز پشت بام (روف گاردن)
هزینه زیاد برای ساخت و نگه داری این فضا، نشان از علاقه و تلاش مدیران وصاحبان تالار برای جلب رضایت، ایجاد تنوع و همچنین ابتکار و نوآوری در این نوع تجارت است.
تهویه مطبوع عالی با استفاده از برترین نوع دستگاه ها و امکانات، استفاده ازآسانسورهای بزرگ با سرعت بالا برای انتقال میهمانان، پارکینگ اختصاصی و… از دیگر امکانات تالار پذیرایی رسپینا به شمار می آید. بازدید از این مجموعه را به تمامی عروس داماد های جوان پیشنهاد می کنیم. برای بازدید به صورت مجازی ( تور مجازی تالار رسپینا )از سالن عروسی رسپینا بر روی آیکون ۳۶۰ بالا کلیک نمایید
تالاروب حامی عروس و داماد های جوان ایرانی

جهت مشاهده تماس تالار پذیرایی رسپینا بر روی لینک تالار پذیرایی زیر کلیک کنید

تالار پذیرایی

/ 0 نظر / 6 بازدید