رستوران سنتی برج میلاد

رستوران سنتی برج میلاد

 

نام مجموعه : رستوران سنتی برج میلاد

آدرس: تهران، برج میلاد، رستوران سنتی برج میلاد

تلفن: ۸۸۶۲۰۳۱۱ – ۸۸۶۲۰۳۴۰

ظرفیت: ۲۰۰ نفر

توضیحات: میهمانی های کوچک از قبیل  مراسم پا گشا، جشن نامزدی، سالگرد ازدواج، مراسم پا تختی، جشن تولد و ولیمه و… جزو دغدغه های هر خانواده ای محسوب می شود. رستوران سنتی برج میلاد با داشتن فضای زیبا، دسترسی بسیار خوب از تمام بزرگراه های تهران و قیمت های مناسب باعث شد تا تیم تالار وب در صدد بر آید  تا برای رفاه حال شما عزیزان قراردادی با این رستوران منعقد نماید که کاربران سایت تالار وب بتوانند از خدمات و امکانات ویژه تری استفاده نمایند.

 

 

 

باقالی پلو با گوشت ۵۰%-زرشک پلو با مرغ ۵۰%-سالاد-نوشابه با قیمت ۳۰٫۰۰۰ تومان

باقالی پلو با گوشت ۵۰%-زرشک پلو با مرغ ۵۰%- جوجه کباب-سالاد-نوشابه با قیمت ۳۸٫۰۰۰ تومان

جوجه کباب ۵۰%- باقالی پلو با گوشت ۵۰% – سالاد – نوشابه با قیمت ۳۳٫۰۰۰ تومان

جوجه کباب ۵۰%- کباب لقمه ۵۰%- سالاد- نوشابه با قیمت ۲۵٫۰۰۰ تومان

 

وروردی هر نفر با اجرای زنده موسیقی ۵٫۰۰۰ تومان

 

رستوران سنتی برج میلاد یا تراس برج میلاد با چشم اندازی بسیار زیبا در یکی از بهترین نقاط تهران افتتاح شده است. رستوران سنتی برج میلاد با طراحی فضای  بسیار زیبا با مدیریت آقای گلشن که به حق یکی از بهترین تالاردارن و رستوران داران تهران به شمار می آید با کیفیت و قیمتی مثال زدنی آماده پذیرایی از میهمانیها و جشن های کوچک شما عزیزان میباشد. یکی از طرح های مدیریت رستوران برج میلاد این است که با تخفیفی چشم گیر پذیرای شما عزیزان در مراسم هایی چون سالگرد ازدواج، پا تختی و… باشید. برای جناب آقای گلشن که تالار پذیرایی پردیسان پونک، تالارپذیرایی صاحبقرانیه و… را نیز اداره می نمایند آرزوی توفیق روز افزون از خداوند مینماییم

 

گفتنی ایست که رستوران سنتی برج میلاد با بهره گیری از یکی از بهترین گروه های موسیقی تهران شبی به یاد ماندنی را برایتان رقم خواهند زد.

 

وب سایت: www.rsbm.ir/ 0 نظر / 10 بازدید